Zamiast remontu, kibice chcą nowego stadionu w Szczecinie

Podczas niedzielnego meczu z Piastem Gliwice kibice Pogoni Szczecin zbierali podpisy pod petycją, która ma na celu wstrzymanie planów remontu stadionu przy ul. Twardowskiego i budowy nowego obiektu.

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni “Portowcy” uważa, że planowana przez miasto modernizacja stadionu jest bezcelowa, gdyż wiąże się z dużymi kosztami, a efekt będzie daleki od oczekiwań. W zamian chcą budowy nowego obiektu, spełniającego obecne wymagania i uważają, że koszt budowy może być nawet o połowę mniejszy niż koszt modernizacji, który według obecnych wyliczeń już przekroczy 100 milionów złotych.

Miasto na razie nie zmienia swojego stanowiska w tej sprawie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Zamiast remontu, kibice chcą nowego stadionu w Szczecinie

  1. Jeśli kibice Pogoni chcą nowego stadionu dla swojego klubu to dlaczego piszą petycje do miasta? Pogoń jest prywatną firmą, która na obecnym stadionie jest jedynie gościem, więc niech zbuduje sobie nowy stadion, jeżeli ten jej nie odpowiada.

  2. A ja bym chcial, żeby w koncu wzieli się do roboty zamiast debatowac od lat o stadionie. Na gadaniu sie konczy a efektow w ogole nie widac.

  3. Niech w końcu wybudują ten stadion bo to wstyd, że nie mamy porządnego obiektu i musimy oglądać mecze na takiej ruinie. Mniej gadania, więcej robienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *