Znany jest już cennik za korzystanie z Arkonki

Wiadomo już, ile będzie trzeba zapłacić za korzystanie z kąpieliska Arkonka. Sezon kąpielowy startuje już 5 czerwca.

Dzieci do lat 6 wejdą na kąpielisko za darmo. Od 6 do 13 roku życia będą musiały zapłacić za wstęp złotówkę. Bilety ulgowe dla uczniów, studentów (do 26 lat), emerytów i rencistów będą kosztować 5 zł. Bilet normalny, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie kosztował 10 złotych. Karnety na 10 wejść będą kosztowały 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy).

Wynajęcie kortu tenisowego stanieje z 25 do 15 złotych, natomiast za kort do badmintona będzie trzeba zapłacić 5 zł (w ubiegłym roku kosztował 10 zł).

Zimą za korzystanie z lodowiska zapłacimy 12 zł (bilet normalny) i 8 zł (bilet ulgowy).

One comment on “Znany jest już cennik za korzystanie z Arkonki

1. Dlaczego 13-latki mają płacić złotówkę? To trochę niesprawiedliwe. Bilety powinny kosztować tyle co ulgowe czyli 5 zł. Takie małolaty często najbardziej niszczą wszystko, a niskie ceny nie będą ich hamować przed masowymi przyjazdami na Arkonkę.
    A w ogóle to dużo ludzi przyjeżdża na Arkonkę w tygodniu po południu?