ZUS pomaga i informuje

W piątek szczeciński oddział ZUS będzie czynny dłużej. Eksperci wytłumaczą m.in. jak poruszać się po internetowej Platformie Usług Elektronicznych.

Dłużej niż zwykle, bo do godziny 17.00, będzie można odwiedzić szczecińskie placówki ZUS i dowiedzieć się jak sprawdzić swój stan konta ZUS, czym jest i jak będzie działało e-zwolnienie, które zostanie wprowadzone od nowego roku.

Akcja odbywa się w ramach Dni Ubezpieczonego.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “ZUS pomaga i informuje

  1. Takie akcje powinny się odbywać co najmniej raz w miesiącu, a nie raz od wielkiego święta. Ludzie nie potrafią posługiwać się internetowym systemem ZUS. Przydałoby im się więcej takich akcji informacyjnych.

  2. Wolę chyba nie wiedzieć jak sprawdzać takie informacje, bo jeszcze się okaże, że gdy dowiem się jaką emeryturę dostanę to jeszcze dostanę zawału 🙂 A tak na poważnie – dobrze, że są takie akcje informacyjne. Szkoda tylko że tak rzadko.

  3. Takie akcje powinny być zdecydowanie częściej, bo ludzie w ogóle tego nie ogarniają i nawet nie zawsze wiedzą o istnieniu systemu elektronicznego. A wielu by to pomogło w załatwieniu różnych spraw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *